Hledáme výkupce

Výkupny jablek

 

Hledáme zájemce o výkup padaných jablek na území České a Slovenské republiky. Pro výkupce (podnikatele OSVČ i firmy) s vhodnými prostory nabízíme zajímavý podzimní výdělek. Informujte se, za jakých podmínek můžete vykupovat jablka pro naši firmu na tel. 721730520. Jablka vykupujeme podle oblastí a úrody od konce srpna do konce října zhruba 10 týdnů. Výkup jablek probíhá na našich výkupnách za nejvyšší výkupní ceny ve svých oblastech.

Zapojte se do spoluprace s největší skupinou podnikatelů zajišťujících výkup moštových jablek v Čechách, na Moravě i na Slovensku ! Nepřetržitě hledáme a zřizujeme nové výkupny jablek na území celé ČR a SR. Připojte se k podnikatelům vykupujícím jablka a vydělejte si zajímavé odměny ! Nenechte se předběhnout dalšími zájemci o výkup jablek ve Vaší oblasti a přihlaste se nám co nejdříve ke spolupráci. Na rozdíl od jiných firem vykupují naše výkupny padaná jablka za bezkonkurenční výkupní ceny každý rok.

Pro naše vykupovače zajistíme označení výkupny a její reklamu, plynulý odbyt vykoupených jablek každý rok, bezkonkurenční výkupní cenu. Zajímavé výdělky za dva měsíce pro spolupracující firmy a vykupovače padaných jablek !!!

Máte zájem s námi spolupracovat?